PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ivan Nikolendzic  |   |  31.01.2015. 12:21

Rekoh sinoc,bice makar 15cm snega.Tako i bi.Volim kad me ovako "slusa" vreme :)

Super smo prosli :)

A nocas ponovo zatrpavanje,uz na mahove zaista brutalne intenzitete padavina.Paducka on vec sad povremeno,ali ono glavno krece bas oko ponoci,te ce potrajati do jutra.Ocekujem makar 20-25cm
novog snega 8)

E da,ovaj ce padati sa znatno slabijim vetrom,koji ce pretezno biti istocni.

2+3 = (malim slovima)