infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Ivan Nikolendzic |
|
31.01.2015. 12:21
Rekoh sinoc,bice makar 15cm snega.Tako i bi.Volim kad me ovako "slusa" vreme :)Super smo prosli :)A nocas ponovo zatrpavanje,uz na mahove zaista brutalne intenzitete padavina.Paducka on vec sad povremeno,ali ono glavno krece bas oko ponoci,te ce potrajati do jutra.Ocekujem makar 20-25cmnovog snega 8)E da,ovaj ce padati sa znatno slabijim vetrom,koji ce pretezno biti istocni.
2+3 = (malim slovima)