PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dragisa  |   |  30.01.2015. 21:59

Aco ja sam imao maturski rad na temu Atmosfera, tako da te razumem sve. Dobro ne bas sve jer nisam nastavio tim putem, ali imas moju podrsku u tome sto radis . Keep doing that :) Sto se kaze sastavilo se nebo i kop :D

2+3 = (malim slovima)