PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  30.01.2015. 21:49

Jovo brat moj!Kad sam bio u osnovnoj školi nastavnici su znali da ja volim da pratim vreme pa su me često pustali sa časa da vidim kolika je temperatura.Nastavnik biologije koji je bio dobar skijaš me je uvek zimi dok je par sezona bilo skijalište na Jelici pitao kako je gore vreme i šta kažu na vestima kako će biti vreme.Nećeš verovati kad bi nailazile velike promene temperature zimi ja sam desetinama puta u roku od par sati izlazio napolje i očitavao temperaturu.Sneg sam voleo i volim ga i sada neverovatno.Kao što vidiš pisao sam da se od moje kuće vidi veliki broj planina a najveća je Željin 1785mnv.a odmah iza je i kop čije se padine koje idu sa Gobelje vide malo iznad mene.Tako da je pravi raj za posmatranje zimi i u rano proleće snežne granice kao lenjirom povučene.Mnogo puta se dešava da za vreme oblačnosti tačno znam prema temperaturi dokle je na planinama granica snega itd.Ali Kop je ponavljam pravi biser.:):):)

2+3 = (malim slovima)