PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  30.01.2015. 21:28

Za Acu Čačak

MAJSTOREEEEE...vidi, ja znam da si dobar čovek i tvoje prisustvo je potrebno i ovde na forumu i svuda...za KIMI-a isto važi.
Možda ima prognozera vremenskih boljih i od tebe i Kimia, ali za mene ste NAJBOLJI. Eto...
Dobri ljudi, UJEDINITE SE. :):):)

Pozdrav

2+3 = (malim slovima)