PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  30.01.2015. 20:59

Aco pusti ti ove sto misle da si dosadan,brate rokaj sa prognozama sto vise,svi koji volimo snijeg smo ti zahvalni i podrzavamo te u tvojim komentarima,da ih bude sve vise.. padaj padaj nemoj prestajat 😃😃

2+3 = (malim slovima)