PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

KimiVB  |   |  30.01.2015. 17:39

Padavine koje se citav dan nabijaju na Dinaride napokon uspevaju da ih preskoce,pa je snegic krenuo.

I radar je se lepsi,sneg bi konstantno trebalo da pojacava,te da izmedju 19:45 i 22h usledi vrhunac padavina,kada bi one mogle biti jakog intenziteta.

Nadamo se da ce biti makar 15-ak cm novog do jutra :)

2+3 = (malim slovima)