PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Hocu sneg!!!  |   |  30.01.2015. 13:45

Dragisa@
Sta god da ti kazu igraj suprotno! Hahahaha
Kazes ''tako je to sa prognozom nista nije sigurno''... pa koja je onda poenta prognoze???? I ja sam mogo da odem da pogledam one modele na w2u, d

2+3 = (malim slovima)