PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NSalajka  |   |  30.01.2015. 11:54

Sutra dolazim na Kop.Prvi put koristim usluge Laste, ove godine su krenuli da voze NS-Kopaonik ,pa me interesuje gde se overava povratna karta tj. gde Lasta ima svoju filijalu na Kopu.

2+3 = (malim slovima)