PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  30.01.2015. 11:47

Jovane brate,ja sam gotovo siguran u to.Što bi rekao Kimi biće zatrpavanja.A deo toga ćeš videti već u Nedelju kad budeš bio na Kopu.Javi se odozgo da mi potvrdiš ili demantuješ.;);):)

2+3 = (malim slovima)