PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  28.01.2015. 21:16

Hvala bata Aco...moja ekipa i ja krećemo rano 1.2.na Kop, blic varijanta, da odskijamo malo i vraćamo se uveče, Bože zdravlja.
Posle idemo redovno od 17.2.-22.2.

Još jednom hvala majstore

Jovan

2+3 = (malim slovima)