PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  28.01.2015. 21:02

Jovane 76 pitao si me pre 5 dana za prognozu za 1 februar.Mogu ti reći da je će biti upravo onako kao što sam ti rekao.Imamo već sutra priliv toplijeg vazduha i u petak jak južni i jugoistočni vetar koji će dići na Kopu temperaturu oko nule ili malo u plus a onda petak uveče subota nedelja i ponedeljak sa povremenim snegom gde su u kraćim intervalima moguće obilne padavine.Svako dobro...

2+3 = (malim slovima)