infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
28.01.2015. 19:30
Minut,u pravu si.Ova sezona je drugačija i što se tiče temperature i padavina.Malo je hladnija a i padavina ima više nego prošle.Prošle je bio najveći sneg 70cm ove već u januaru 84.a u Februaru ja verujem da će preći 80-90cm.LUDI-očekuje se u dva navrata po bar 10-15cm.Prvo u petak uveče pa onda subotu na nedelju.Normalne su sada česte padavine,pošto konstantno imamo dotok svežeg vazduha sa S.Zapada narednih 7-8 dana bi trebalo da bude čestog snega na kopu posebno u višim delovima gde će iznad 1500 mnv. biti temperatura gotovo u konstantnomminusu ili oko nule.Veliki pozdrav:)
2+3 = (malim slovima)