PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  28.01.2015. 15:09

Ana,dolazi period kada su uobičajene česte snežne padavine na Kopu.Prema ovim raspoloživim informacijama i trendovima,vrlo je verovatno da bude većeg snežnog pokrivača na Kopu iznad 1500mnv.Već postojeći slegnuti sneg je dobra tako reći idealna podloga za nove padavine,ja se nadam i preko 80-90cm u toku februara.Svaka preciznija prognoza je rizik da budem na tapetu za negativne komentare ali šta je tu je nadamo se najboljem.Veliki pozdrav:):):)

2+3 = (malim slovima)