PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  27.01.2015. 19:54

Andrej brate,da u pravu si, kop je kao magnet za padavine u to vreme jer su velike amplitude u temperaturi i počinje onaj efekat kao kad leti pljuskove odnose planinski venci. Tako i na kopu može da se desi da u tim pljuskovim snega koji dolaze obično iz severnih pravaca bude po više desetina cm. snega dok u isto vreme u dolinama i ne obeli jer se oblaci praktično zakače za planinu,o tome sam pisao pre neki dan.Nadamo se da će tako biti i ove godine.Svako dobro.

2+3 = (malim slovima)