PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

somborac  |   |  27.01.2015. 17:13

...danas dan iz bajke....sunce bez vetra i poluprazan kop...staze ujtru za desetku posle malo popuste...gvozdac i ledenice prazne i tvrde kao bajka...krcmar malo meksi,duboke ujtru super...fali malo snega na stazama(ponegde viri zemlja)ali sve u svemu super....
I da ne zaboravim ove iz SS ta kuca sa ovim brojem gostiju cist minus. .ako mrdnete iz centra sve zice prazne...

2+3 = (malim slovima)