PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  27.01.2015. 14:25

Andrej2001 jel ovaj pseudonim tvoj ima veze sa imenom,pitam iz razloga što se ja zovem Andrija a svi me zovu Aco pa iz toga Aco čačak.Andrej,prva polovina marta je period koji zovemo podizanje zime u planine.Karakteriše ga promenljivo vreme sa čestim otopljenjima i prodorima hladnih vazdušnih masa koje uslovljavaju na planinama dosta padavina.Pošto su planine iznad 1000 m uglavnom u to vreme pod snegom iz predhodnog perioda na njima je i hladnije nego što je to uobičajeno u odnosu na niže predele.Ja imam osećaj d bi Bele reke trebalo ove godine da imaju snega dovoljno u tom periodu.U svakom slučaju čujemo se tada da vidimo da li sm bio u pravu ili ne.Kop je kao magnet za padavine u to vreme za razliku od planina koje su recimo severnije i zapadnije.Svako dobro brate.

2+3 = (malim slovima)