PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  27.01.2015. 12:34

Kliker brate Bele reke su veoma lepe stze ali je problem što je Bele reke1 dosta nisko pozicionirana i tu brate teško šta može biti ovih dana a Bele reke 2 je višlja i ona može dobiti više snega koji se najavljuje za petak -subotu.ali za tu oblačnost je problem što će davati sneg uglavnom iznad 1200-300 metara u glavnini a pred kraj i ispod 800 ali kad budu padavine oslabile.Bele reke su staze koje su u velikom dijapazonu nadmorske visine i dosta duge pa će biti problema sa vremenom na dobrom delu staze.

2+3 = (malim slovima)