PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

azimut  |   |  27.01.2015. 08:51

Konacno malo sunca. Muka mi je od magle vise. Pocelo je da smara. Od 15 dana na skijanju 12 ti bude magla. E pa to je stvarno previse.
Stevs kada ce biti intervju i odgovori na pitanja iz skijalista ?

2+3 = (malim slovima)