infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
djolec |
|
27.01.2015. 08:42
@zmaj Kao i sto napisah, samo Gobelje nisu peglane u nedelju, sve ostale staze su bile uredjene kao i sto si naveo (kao i Krcmar i Gvozdac), utisak neuredjenosti je napravio sneg koji je padao tokom celog dana i dodao sneg na staze. Za svakoga je bilo po nesto, oni koji su slabiji skijasi mogli su u centru uzivati, malo bolji svuda. Sada kad sumiram, moguce da je za prosecnog skijasa na Kopu i bilo malo teze jer sam subjektivan posto svake godine boravim pa sam navikao na svakakve uslove. Svakako nije kao danas, pogledajte kamere :) pravo uzivanje za one koji su gore :D
2+3 = (malim slovima)