infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
zmaj |
|
26.01.2015. 19:44
@Pravda za bele reke Buraz, pod terminom "gondola" narod podrazumeva ugl kabine... bolje reći narod ne pravi razliku između kabinske žice i gondole (cable car). Kada kažu treba gondola iz brzeća, oni misle na onu kabinsku zicaru sa kabinama za sedenje gde staje 6-8 ljudi, kao npr ona na staroj planini, a ne na pravu gondolu, tzv "autobus" koji prima 50-150ljudi i ima ukupno jedna takva ili dva na zici koju čekaš pola sata
2+3 = (malim slovima)