PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

makelele  |   |  26.01.2015. 15:29

Jedan apel za administratore sajta, da otvore posebnu vest gondola iz Brzeca, izvlacenje, sestosed, bele reke itd...

Ova tema je previse izmracena tim diskusijama i pitanjima kad ce biti gondola iz Brzeca, toliko da ljudi koji hoce da razmenjuju dnevne informacije to ne mogu da rade.

Dakle ne hejtujem raspravu o gondoli/zicari iz Brzeca, samo nek ide u drugu temu.

Hvala

2+3 = (malim slovima)