PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

k-op-ening  |   |  26.01.2015. 15:19

"Pravda za bele reke"
...jedini razlog zasto gondola... ako Bele reke uglavnom zbog nedostatka snega, vecim delom sezone ne rade, onda licno ne vidim razlog zasto ne gondola (koje vrste, kolika , kog kapaciteta je dr. pitanje). Licno vise volim da me gondola izvuce na vrh skijalista, narocito ako joj je to prevashodna namena...Obzirom da je moguce povecati broj skijaskih dana, sistemima za vestacko osnezavanje staza uz odgovarajuce klimatske uslove (nazalost veoma su ogranicavajuci), svakako da ni sedesnica sa haubom nije lose resenje, ali ako uzmemo u obzir da je gondola mozda "turisticki interesantnija"..., svakako treba naci optimalno resenje...;)

2+3 = (malim slovima)