PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Maroza  |   |  26.01.2015. 11:52

U principu gondola je dosta efikasnija sto se tice posetilaca koji ne skijaju a borave u Brzecu sto je i realno.. Nece niko sesti na dvosed, sestosed itd. od tih fino obucenih posetilaca.. Sto se tice nas skijasa ja bih najradije birao zatvoreni dvosed kao na Krcmaru i Gvozdcu sestosed i da se ubrza zica, sasvim pristojno za skijase koji vole crnu stazu u ovom slucaju Belu reku..Mada snega je sve manje tako da je pitanje sta ce biti narednih godina i kakva ce nas klima snaci..U svakom slucaju nadleznji ce odluciti, mi se tu ne pitamo ;)

2+3 = (malim slovima)