PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  25.01.2015. 20:38

Vlajzi.. super predlog za karaman greben,makar krst da osvijetle,mada kg jos bolje,ja sam davno to pricao. Cak i puno losija skijalista imaju duze nocne staze od kopa. Aco cacak hvala na redovnim prognozama...

2+3 = (malim slovima)