PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

YIBLEX  |   |  25.01.2015. 19:46

treba samo da rade topovi koliko god to kapaciteti dozvoljavaju!Dok su minusi da se slaze zaliha....

Gondola bi bila slag na totu dosadasnjih ulaganja, ali to je na dugom stapu. Pored realnih poteskoca, jasno je da to nebi odgovaralo MK grupi, i jos mnogim smestajima gore....

2+3 = (malim slovima)