PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NSalajka  |   |  25.01.2015. 19:08

Danas se u emisiji SAT (Alvirović) govorilo o Kopu,gondoli iz Brzeća i još dosta toga...Ko nije gledao ima reprizu danas u 23h na drugom programu RTS-a.Mislim da oni kače i emisije na sajtu RTS-a.

2+3 = (malim slovima)