PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco cacak  |   |  25.01.2015. 01:53

Za Sapcanina.Padavine pre krecu pitanje je da li ce biti odmah sneg u Sapcu,mozda susnezica ili kisa prvo ranije pa onda sneg oko ili po podne.Uvece mozda i padne koji samtimetar.:)

2+3 = (malim slovima)