PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vlada  |   |  25.01.2015. 01:45

@Zmaj, kako to bre novi Krcmar spor kao bivsi? Prethodni vozio oko 20 min, ovaj 6-7, prethodni drveni dvosed ovaj ekstr grejani tapacirani sestosed sa haubom? Je li zaist bio spor? Ja kad sam vozio, zica brza staza prazna , idila!

2+3 = (malim slovima)