PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  24.01.2015. 23:29

Šapčanin.Biće najverovatnije sutra popodne ka noći.Ova oblačnost koja zahvata Kop kao što vidiš,predpostavljam da gledaš kamere dolazi sa juga i veoma sporo se premešta ka severu pogotovu što je malko koče planine.Od trenutka kad je ušla na Kosovo trebalo joj je jedno 4 sata da stigne do Kopa.Ja u mom kraju očekujem da stigne do ranih jutarnjih sati.Veliki pozdrav.Malo zeza ovaj zaostatak od jednog sata koji se beleži pa sam u predhodnom postu trebao da povećam za jedan sat i to bi bilo to.:):):)

2+3 = (malim slovima)