infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
24.01.2015. 23:29
Šapčanin.Biće najverovatnije sutra popodne ka noći.Ova oblačnost koja zahvata Kop kao što vidiš,predpostavljam da gledaš kamere dolazi sa juga i veoma sporo se premešta ka severu pogotovu što je malko koče planine.Od trenutka kad je ušla na Kosovo trebalo joj je jedno 4 sata da stigne do Kopa.Ja u mom kraju očekujem da stigne do ranih jutarnjih sati.Veliki pozdrav.Malo zeza ovaj zaostatak od jednog sata koji se beleži pa sam u predhodnom postu trebao da povećam za jedan sat i to bi bilo to.:):):)
2+3 = (malim slovima)