PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

surovi  |   |  24.01.2015. 19:16

ako neko moze da mi pomogne oko izbora skija naime dvoumom se između atomic redster 3.0 d2 sl 2014/2015 i atomic redster edge sl 2014/2015.na raznim forumima kazu da je d2 dosta tvrda i preporucuju edge sl.skijam vec 20 god. ali nisam sigura oko izbora.
unapred hlala

2+3 = (malim slovima)