PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  24.01.2015. 18:53

Tako je Kimi.Kop je imao u prethodnom talasu znatno veće padavine od ostatka pa je verovatno poravnavanje u prirodi učinilo svoje te sada ima manjak.Evo već kroz 2-3 sata imaćemo pojačavanje padavina.Tek počinje zanimljiv period i za padavine i za prognoze:);)

2+3 = (malim slovima)