PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  23.01.2015. 18:48

Moram Jovanu da odgovorim odmah jer se i moj sin zove Jovan:)Jovo u tom periodu gotovo da je izvesno da ćemo biti pod severozapadnim strujanjem što znači da bi trebalo da budu povoljni uslovi za skijanje na Kopu,ali jedino što je sigurno je da će na njemu biti snega za lepo skijanje uz malo sreće imaćemo i snežne padavine tih dana.Vrlo je nezahvalno prognozu davati gotovo 10 dana u napred jer tu već može biti reči samo o nekim tendencijama koje imaju povećane šanse da se pretvore i u dobru prognozu.Ne brini snega za skijanje će biti sigurno.Pozdrav i hvala na poverenju,nadam se da sam ti barem kolko tolko pomogao.

2+3 = (malim slovima)