PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  23.01.2015. 18:04

Bravo prognozeri...Kimi, Aco...informacije sa više strana su uvek dobro došle.
Ja sam gore 1.2. na jednoj blic varijanti, pa šta kaže struka.
Sredina Februara je daleko, tako da be očekujem prog.za taj period.
Unapred vam se zahvaljujem.
Jovan

2+3 = (malim slovima)