PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  23.01.2015. 13:28

I još da dodam da je na Crnom Vrhu iznad Bora temperatura na nuli i hladnije je za stepen nego na Kopu a pada kiša što potvrđuje ono o temperaturnoj inverziji što sam govorio u nekom od predhodnih postova.Inače merna stanica na Crnom Vrhu je naoko 1050mnv.a na Kopu na nešto iznad 1700mnv.Na Pančiću je ceo dan malo ispod nule i sledećih dana će ići i do -10.

2+3 = (malim slovima)