PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  22.01.2015. 21:49

Brate Cicane pratio sam radar od Šare prešla je ova mala oblačnost i davala padavine preko Metohije i prošla istočno od kopa faktički ga okrznula i evo imam informaciju da u okolini Kraljeva prema stolovima pada slaba kiša.U svakom slučaju sneg će početi da pada pre ponoći.

2+3 = (malim slovima)