infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
makica |
|
22.01.2015. 19:09
Alekbgd, Hvala, Sada je ipak sve jasno, pa bilo bi lepo da deca mogu da se voze par voznji za 2550 i zimi, al ajde...Bili smo na Kopu od 12-19.01, predivna nedelja, deca su bukvalno za tri dana savladala osnove i mogle su naredna tri dana na zicare (kupovali smo pojedinačne karte jedan dan, a druga dva poludnevne ski pasove, i tu smo uboli srecan 18.01.tzv. "Dan snega" kada je deciji ski pas bio cak 50% jeftiniji, dakle realativno smo dobro prosli). Svima koji tek očekuju polazak na Kop želim divno vreme, kakvo je i nama bilo i puno snega! Pozdrav.
2+3 = (malim slovima)