PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

makica  |   |  21.01.2015. 17:37

Pa sad ste me potpuno zbunili, ali na ovom sajtu u podkategoriji sa leve strane ski pas ima cenovnik za sezonu 2014/2015, kada kliknete otvori se pdf file i na cetvrtoj strani stoji Trodnevna voznja zicarom, ja sad ne umem da kopiram tu tabelu kao sliku, ali pogledajte na ovom linku
http://www.infokop.net/images/stories/cenovnici/2015/zima/ski-pass-cene-2014-2015.pdf
Molim Vas da me ispravite ako negde gresim u gledanju, ne bih da se predjem ponovo

2+3 = (malim slovima)