PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

AlekBgd  |   |  21.01.2015. 11:36

@
Neznam gde ste videli da je 3 dana za 2550?
Koliko ja vidim dečiji dnevni pass je 2.350 a trodnevni4.830
[img]http://www.dodaj.rs/f/1Q/BE/3iaQJuQ3/isecakpass2014-15.jpg[/img]
možda ja gledam pogrešan cenovnik. Link >>>
Taj Vaš mi izgleda bolji dajte link

2+3 = (malim slovima)