PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Нови Сад  |   |  21.01.2015. 09:11

@Bazinga

Клинац, фебруар обично буде добар али са данашњом климом нико ти ништа са сигурношћу не може рећи. Тамо око празника за Сретење буде доста велика гужва па те термине прескочи ако нећеш да с гураш са осталима

2+3 = (malim slovima)