PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Realno  |   |  20.01.2015. 17:26

Nema trenutno puno ljudi na Kopu, ali nije ni sjajno skijanje. Snega ima ali temperatura i ostali meteo uslovi prete...nije kriticno ali trebalo bi da ode malo u minus

Ujutru do 10 i nije lose, posle sneg postaje tezak, vlazan...hupseri po obicaju na dnu crne i crvene duboke, na kraju Krcmara...Gvozdac danas ne radi, ne znam zasto?

Poslednja tri dana magla, skijas a ne vidis, juce narocito

2+3 = (malim slovima)