infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Realno |
|
20.01.2015. 17:26
Nema trenutno puno ljudi na Kopu, ali nije ni sjajno skijanje. Snega ima ali temperatura i ostali meteo uslovi prete...nije kriticno ali trebalo bi da ode malo u minusUjutru do 10 i nije lose, posle sneg postaje tezak, vlazan...hupseri po obicaju na dnu crne i crvene duboke, na kraju Krcmara...Gvozdac danas ne radi, ne znam zasto?Poslednja tri dana magla, skijas a ne vidis, juce narocito
2+3 = (malim slovima)