PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

rilija  |   |  19.01.2015. 21:59

@ns ne radi se o tome da ja treba nekoga da prevarim i da se krijem ( mozda maskiram u svoju zenu, tastu, ...), nego, po mom skromnom misljenju, to nije nikako u redu. Zasto bi morali da placamo dupli ski pass? Ako imamo dete, skijanje treba da nas kosta duplo? Po cijoj to logici?

2+3 = (malim slovima)