infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
AlekBgd |
|
19.01.2015. 17:55
@ns (mobile) i @rilija,Nije oduzimanje ski passa najgora stvar.Može se desiti, nedaj bože, da onaj na koga ne glasi ski pas padne i povredi se na stazi. Tada nastaju problemi prvo sve troškove GSS snosice onaj ko nema ispravan ski pass a kao drugo nema povraćaja i td.Svako ko kupi ski pass u ceni koju plati, platio je i osiguranje koje naravno ne važi ako nemaš svoj ski pass, logično zar ne.Nisam siguran dali kazne ulaze u priču?Treba samo proveriti do kolko dana su personalizovani ski pasovi.Mislim da samo poludnevni i dnevni su nepersolizovani ali nisam siguran.Znam da za višednevne traže sliku.Pozivi Skijališta
Link >>>
pa proveri, iznesi svoj problem, možda ti izađu u susret? Ski data je ''pametan'' sistem teoreski može da ima u sistemu dva ski pasa sa istim pravom, dve osobe i dva različita id broja a recimo šestodnevni skipass, ali tako da jedan iskjučuje drugog. Dakle kada je jedan na stazi, prođe kapiju drugi u naredna 30min ili 60min ne može da se validira. Sve je pitanje kako podese sitem.Poz
2+3 = (malim slovima)