PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

AlekBgd  |   |  19.01.2015. 17:55

@ns (mobile) i @rilija,

Nije oduzimanje ski passa najgora stvar.
Može se desiti, nedaj bože, da onaj na koga ne glasi ski pas padne i povredi se na stazi. Tada nastaju problemi prvo sve troškove GSS snosice onaj ko nema ispravan ski pass a kao drugo nema povraćaja i td.
Svako ko kupi ski pass u ceni koju plati, platio je i osiguranje koje naravno ne važi ako nemaš svoj ski pass, logično zar ne.
Nisam siguran dali kazne ulaze u priču?

Treba samo proveriti do kolko dana su personalizovani ski pasovi.
Mislim da samo poludnevni i dnevni su nepersolizovani ali nisam siguran.
Znam da za višednevne traže sliku.

Pozivi Skijališta Link >>> pa proveri, iznesi svoj problem, možda ti izađu u susret?

Ski data je ''pametan'' sistem teoreski može da ima u sistemu dva ski pasa sa istim pravom, dve osobe i dva različita id broja a recimo šestodnevni skipass, ali tako da jedan iskjučuje drugog. Dakle kada je jedan na stazi, prođe kapiju drugi u naredna 30min ili 60min ne može da se validira. Sve je pitanje kako podese sitem.
Poz

2+3 = (malim slovima)