PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovica  |   |  19.01.2015. 17:50

Bio sam drugog Januara na Kopaoniku prvi put,sta reci PERFECT...:)
Do tada sam skijao na Goliji,malo po snegu malo po travi i tako.odusevljen sam svim na toj planini...:):):):):)

2+3 = (malim slovima)