PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

rilija  |   |  19.01.2015. 14:36

Pitanje za SS- ako dodjem na skijanje sa zenom i bebom, pa skijamo na smenu( bebca jos uvek ne mogu da ubedim da je skijanje bolje od puzanja) , zasto ne mozemo da koristimo jedan ski pass? Nije mi logicno

2+3 = (malim slovima)