PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SAPCANIN  |   |  19.01.2015. 13:38

Ovim postom zeleo bih da se izvinim svim ljudima koje sam mozda ovim komentarom isprovocirao.Nisam bio u zemlji mesec dana,i nisam mogao da vidim dugorocne prognoze dok sam bio u Svedskoj.Kada sam pogledao prognoze pao mi je mrak na oci jer nisam video sneg u opste u mom gradu a ni na kopaoniku.Moja je greska.Svi ste upravu snega ce biti.Pozdrav iz kisovitog Sapca!!!!!!!!!!!!!!8)

2+3 = (malim slovima)