infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
SAPCANIN |
|
19.01.2015. 13:38
Ovim postom zeleo bih da se izvinim svim ljudima koje sam mozda ovim komentarom isprovocirao.Nisam bio u zemlji mesec dana,i nisam mogao da vidim dugorocne prognoze dok sam bio u Svedskoj.Kada sam pogledao prognoze pao mi je mrak na oci jer nisam video sneg u opste u mom gradu a ni na kopaoniku.Moja je greska.Svi ste upravu snega ce biti.Pozdrav iz kisovitog Sapca!!!!!!!!!!!!!!8)
2+3 = (malim slovima)