PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

YIBLEX  |   |  19.01.2015. 12:14

Treba bisati neke postove. Ne mogu strucnjaci da pogode vreme 7 dana unapred,a kamoli neki pausalci...bice kako bude, ne treba ni loziti ni mraciti...Smorili su i oni koji pitaju ''kakvo ce vreme biti u februaru''?

Kolko vidim situacija nije losa, od srede cetvrtka kakve takve padavine sa uslovima za pravljenje vestaka.

2+3 = (malim slovima)