PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sanja i Branimir  |   |  18.01.2015. 00:11

Ovaj gosp.Sapcanin neznam da li zna da to sve sto ode gore od velikog isparavanja,mora negde da se istrese,pa bez obzira u kom periodu,pa tako i sneg,ako se seca marta meseca 2011 u Vojvodini ga je bil oko 30 cm,tako da ce snega biti na Kopu vec od sutra vece,jer dolazi zahladjenje,a Kimi se nigde neoglasava,zadnji put se oglasio 09.01.2015,,zasto ovoliki zastoj.....

2+3 = (malim slovima)