PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NSalajka  |   |  16.01.2015. 09:27

Šta se zezate sa lopatarima...Kad dođeš na Kop plati uređen parking 300 din kod Koleta, uveče kad odu meštani koji rade na Kopu, vikendaši,lopatari i turisti kojima je smena završena lepo preparkiraš na besplatan parking i ne mrdaš do kraja smene.Ovo je recept za sačuvane živce i koliko toliko jeftino parkiranje.

2+3 = (malim slovima)