PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Boban156  |   |  14.01.2015. 20:56

Vozio sam juce sve staze izmedju ostalog i Gvozdac i Gobelju. Gvozdac je jos los za voznju, jer fali snega, pun je leda, narocito u gornjem delu i u donjem delu. Treba sacekati jos tu bolje padavine i da se staza bolje pripremi. Gobelja pored tanjira ima snega ali je puna rupa. Sve u svemu izgleda da bolje skijanje ne moze da se dobije u sezoni raspusta . Pravo skijanje tek pocinje za koji dan tj od nedelje kada budu manje guzve na stazi i samim tim kvalitet skijanja ce biti neuporedivo bolji.

2+3 = (malim slovima)