PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Maroza  |   |  12.01.2015. 11:28

Slazem se da decu koja uce ne trebe voditi na Duboku uopste, ali isto tako mnoge skijase ma koliko dobro skijali moze da izbaci hupser i da polete, skijali oprezno ili spust velikom brzinom uvek postoji rizik da se nesto desi ..
Jedno pitanje, da li je neko isao na Belu reku ?

2+3 = (malim slovima)